Aktualności

Technikum Informatyczne na Akademii Pomorskiej

Dnia 13.11.2017r uczniowie klas I, II i III technikum informatycznego wzięli udział w zajęciach na Instytucie Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Pomorskiej w Słupsku w ramach projektu „Program motywacyjny dla uczniów szkół zawodowych województwa pomorskiego”. Młodzież uczestniczyła w zajęciach z samoobrony: „Pokaz sztuk walki”(KRAV MAGA) – prowadzący mgr P. Gal oraz  „Judo – wykorzystanie w samoobronie” – prowadzący dr R. Bąk. Następnie odbyły się warsztaty: „Mapy cybernetyczne aktywność użytkowników sieci” – prowadzący mgr A. Jopek oraz „ Łamanie zabezpieczeń środowiska Windows” – mgr inż. M. Terebecki. Opiekę nad całą naszą grupa sprawował mgr Grzegorz Demientiew, który zapoznał nas z ofertą edukacyjną uczelni oraz wprowadził w tajniki życia akademickiego.

Wszystkie zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, a uczniowie wyrazili chęć udziału w następnych warsztatach jak najszybciej.

 

Skip to content