Aktualności

Toruń nas zachwycił. I zachęcił do rozwijania naukowych pasji.

4 i 5 października klasy pierwsze LO (humanistyczna oraz geo-wos) wybrały się na integracyjną wycieczkę. Odwiedziliśmy Obserwatorium Astronomiczne w Piwnicach pod Toruniem. Po południu podziwialiśmy Stare Miasto. Nocleg zapewniony był w Forcie IV, którego historię uprzednio poznaliśmy. Do rywalizacji doszło późnym wieczorem między obydwoma klasami w grze terenowej. Na drugi dzień tuż przed wyjazdem mieliśmy zajęcia fizyczno-biologiczne w „Centrum Nowoczesności – Młyn Wiedzy”. Wszystkim podobała się  – mówią uczestnicy. Specjalne podziękowania kierujemy pod adresem wychowawczyni klasy 1a Pani Profesor Ewie Kędzierskiej, wychowawczyni klasy 1e Pani Profesor Ewie Steinke oraz opiekunom, Pani Profesor Grażynie Kuligowskiej i Panu Profesorowi Leszkowi Peplińskiemu.

Weronika Zygmańska, Ia

 

 

Skip to content