Aktualności

Trochę przedświątecznej radości w Hospicjum

21 grudnia br. Uczniowie Technikum i Liceum wybrali się z S.Vianneyą do Hospicjum, aby zanieść tam trochę przedświątecznej radości oczekiwania na Narodzenie Jezusa oraz podziękować chorym za ich świadectwo trwania w tym, co niełatwe, przezwyciężania słabości i radości mimo trudu. To świadectwo jest nie tylko dla młodych – dopiero wchodzących w życie – ogromną nauką, jakiej nie da się wyczytać z książek…

Po zaprezentowaniu przygotowanej części artystycznej, kolędowaliśmy przy łóżkach Chorych, którzy dzielili z nami doświadczenie wzruszenia i radości z bycia razem.

Na gałązkach przepięknej choinki, która stoi w hospicyjnej świetlicy, zawiesiliśmy nasz prezent – bombkę przygotowaną specjalnie na te okoliczność. Sami również zostaliśmy obdarowani…

Skip to content