Aktualności

Turniej Mikołajkowy

W naszej szkole odbył się turniej mikołajkowy w siatkówkę dla klas pierwszych po gimnazjum.🎅🏽🏐 Turniej organizowali uczniowie z klasy 2b: Jakub Kowalski, Tymoteusz Borlik, Mateusz Górecki, Patrycja Rekowska oraz Maryna Kujaszewska. W tle ze świątecznymi piosenkami zawodnicy mogli poczuć klimat świąt. 

Pierwsze miejsce w turnieju zajęli „Dream Team”(1dG) w składzie: Aleksandra Kulesza, Wiktoria Dalecka, Konrad Trojanek, Marcel Kubicki, Piotr Hinc, Maks Żychliński.  

Drugie miejsce zajęli ,,Wojownicy Mendelejewa” (1bG) w składzie: Zuzanna Nowak, Paulina Kaziul, Julia Stachowicz, Kacper Żywiczka, Tomek Lipiński, Bartek Pozorski. 

Trzecie miejsce zajęli ,,Humany” (1aG) w składzie: Karolina Nowińska, Amelia Ossowska, Natalia Kryza, Miłosz Kęciński, Kacper Fojuth oraz Kacper Wałdoch. 

Wyróżnienia otrzymały drużyny: „Owieczki Remka” (1eG) w składzie: Marta Szyszka, Nina Mikołajewska, Monika Belke, Gracjan Ramlow, Kacper Chróstowski, Jakub Szmagliński. Oraz  „Polbiolanki” (1cG) w składzie: Paulina Bąkowska, Nikola Czarnowska, Alicja Ejsmont, Eliza Godlewska, Michalina Roszyk oraz Kinga Zmuda Trzebiatowska. 

Gratulujemy wszystkim drużynom za udział w turnieju oraz bardzo dobrą grę.

Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym w zbiórkę na schronisko.

Skip to content