Aktualności

Uroczyste rozdanie świadectw w LO

26 kwietnia 2013 roku szkolna aula była świadkiem podniosłej chwili – uroczystości pożegnania absolwentów szkoły rocznika 2013.

Absolwenci, w obecności władz szkoły, rady pedagogicznej oraz rodziców, złożyli przyrzeczenie na sztandar szkoły oraz odebrali wiele nagród i wyróżnień. Spośród społeczności szkolnej na szczególne uznanie, uhonorowane medalem „Primus in ter pares,” zasłużył Norbert Bonin, który osiągnął najwyższy wynik ukończenia szkoły w roku 2013 – 5,25.

Gratulacje oraz cenne pamiątki otrzymali także absolwenci – Daria Kowalonek, Kamila Gałązka, Mateusz Łoboziak, Sara Labenz oraz Piotr Mojka, którzy dzięki sukcesom na szczeblu olimpiad przedmiotowych zapewnili sobie indeksy na prestiżowych uczelniach.

Absolwenci, odbierając świadectwa ukończenia szkoły, z refleksją podsumowali zamykający się rozdział ich życia. Jednocześnie z obawą pomieszaną z ciekawością spoglądają w przyszłość, którą rozpoczyna egzamin maturalny 2013.

Powodzenia!

Skip to content