Aktualności

Walentynki

Niedawno, a dokładnie 14 lutego, obchodziliśmy jedno z najbardziej szałowych świąt, Walentynki. Na auli szkoły odbył się teleturniej dla par, w którym mogli brać udział również single, wystarczyło znaleźć sobie kolegę czy koleżankę z klasy. Pary rywalizowały ze sobą w przeróżnych konkurencjach: taniec na gazecie, pokaz mody ze śmieciowych ubrań, kalambury czy śmieszne scenki, które prawie wszystkich doprowadziły do łez. Wszystko było zorganizowane w taki sposób, że do zabawy mogła dołączyć również publiczność. Oczywiście, nie mogło zabraknąć sesji zdjęciowej, przepięknej scenografii, a także super muzyki. Imprezę zorganizował Samorząd Uczniowski. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców, tak więc zachęcamy do dalszych wpłat, aby takich imprez było jeszcze więcej!?

Poniższa fotorelacja, to tylko przedsmak tego, jak bawił się tego dnia 'stary ogólniak’. Resztę zdjęć znajdziecie na Facebook-u naszej szkoły.

Jeśli ktoś lubi spędzać ten dzień w inny sposób to dla niego też była alternatywa – „Randka z książką”. I nie była to zwykła randka tylko „randka w ciemno” – tu  decydował los.

W całej szkole „MIŁOŚĆ WISIAŁA W POWIETRZU”

 

Skip to content