Aktualności

Warsztaty w Technikum

Zdobywanie coraz to nowych umiejętności oraz dzielenie się nimi to jeden z naszych  priorytetów. W ostatnim czasie odbyły się następujące zajęcia:

  • 08 listopada – NEGOCJACJE – szkolenia z budowania wizerunku czyli: „Jak efektywnie przygotować się do negocjacji w biznesie międzynarodowym?” oraz „Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej o pracę”.
  • 14 listopada – „AKADEMIA BIZNESU” – Gościliśmy młodzież ze Szkoły Podstawowej Nr 7 w Chojnicach , która brała udział w warsztatach ekonomiczno – handlowych o tematyce : Księgowość online oraz Techniki nowoczesnej sprzedaży
  • 21 listopada – WARSZTATY INFORMATYCZNE – uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 7 uczestniczyli w warsztatach informatycznych poświęconych budowie komputera i samodzielnie składali swoją pierwszą jednostkę. W tajniki pracy informatyka wprowadzali ich uczniowie klasy II ti: Maks, Kacper, Kuba i Dominik.

Kolejne WARSZTATY już niebawem. ZAPRASZAMY !

 

Skip to content