Aktualności

Wizyta w Sejmie i Pałacu Prezydenckim

W dniach 1-3 czerwca klasa IA wyjechała do Warszawy. Program wycieczki obfitował w liczne atrakcje, zwiedziliśmy m. in. Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki „Kopernik” oraz Stare Miasto. Nie zabrakło również relaksu w ogrodach na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, Parku Saskim czy Łazienkach Królewskich. Wspaniałe chwile przeżyliśmy w Teatrze „Polonia” na zakończenie spektaklu „Grube ryby”.  Krystyna Janda oraz występujący aktorzy złożyli na scenie życzenia p. Wiesławie Mazurkiewicz z okazji jej jubileuszu 65-lecia pracy scenicznej. Ostatni dzień wycieczki zarezerwowany został na najważniejsze punkty programu. Korzystając z uprzejmości p. posła Stanisława Lamczyka, zwiedziliśmy Pałac Prezydencki i Sejm! Były też i inne atrakcje, jak podróż II linią warszawskiego metra czy oglądanie zachowanych ruin getta. Wróciliśmy w wyśmienitych humorach.

 

5661 5662 5663 5664 5665 5666

Skip to content