Wolontariusze Aleksa

Ciasta,  pierniczki, faworki, kiszone ogórki, mieszanki przypraw, dekoracje świąteczne, torby na zakupy – te, i wiele innych produktów, można było zakupić 16 grudnia w Świątecznej Chatce Aleksa na Starym Rynku w Chojnicach.  Nie po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły udowodnili, że mają gorące serca! Wolontariusze z liceum i technikum włączyli się do akcji charytatywnej, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie kilkumiesięcznego mieszkańca Chojnic. Przypomnijmy, że chłopczyk choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Zebrana kwota zostanie przekazana do sztabu pomocowego. Aniołem, który czuwał nad organizacją przedsięwzięcia była p. Joanna Błoniarz-Biesek.

Aneta Stopa-Gągoł