Aktualności

Wybory do Samorządu Uczniowskiego Technikum

Dnia 11.10.2017r. odbyły się w Technikum wyboru do Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci na Przewodniczącego przedstawili swoje programy wyborcze a ich treść umieszczona znalazła na facebook-u Technikum. Dzień przed wyborami, w wyznaczonym miejscu, kandydaci odpowiadali na pytania wyborców.
Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała Komisja Wyborcza w składzie:Szymon Myszka, Radosław Gostomczyk i Igor Majer. Po zliczeniu wszystkich głosów komisja ogłosiła, że stanowisko PRZEWODNICZĄCEJ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO TECHNIKUM IM. STEFANA BIESZKA W CHOJNICACH obejmie w tym roku JULIA MĄCZYŃSKA z kl. III te (77 głosów). Jej zastępczynią została MARTA MUCHA z kl. I te (32 głosy). Kandydaci, którzy zdobyli dużą ilość głosów (Aleksandra Szamraj, Kacper Kochański, Joanna Gierszewska) obejmą pozostałe funkcje samorządowe. Ostateczny zakres obowiązków zostanie ustalony na najbliższym zebraniu SU.

Skip to content