Wycieczka do Berlina

W dniu 19.04.2023 uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Niemiec. Program wycieczki był bardzo urozmaicony. Przez dwa dni uczniowie poznawali Berlin, stolicę i największe miasto Niemiec. Ogromne wrażenie zrobił na uczestnikach rozmach tego miasta, jego wielokulturowość i ciekawe zabytki. Oprócz wrażeń wizualnych uczniowie zdobyli cenną wiedzę o Berlinie i jego ciekawej choć często niełatwej historii. Po dwóch dniach intensywnego zwiedzania nastąpił dzień trzeci: wodne szaleństwo w tropikalnym otoczeniu, czyli park rozrywki Tropical Island, mieszczący się w dawnej hali produkcyjnej sterowców. Po wodnym szaleństwie wycieczkowicze wrócili do Chojnic z ogromem wspomnień i niezapomnianych przeżyć!