Aktualności

Wycieczka klasy I A

W środę 24 października 2018 wyjechaliśmy na wycieczkę do Torunia. Miejscem docelowym naszego wyjazdu był Fort IV, ale zanim tam trafiliśmy, około godziny 13-stej dojechaliśmy do Cinema City na  film pt. „7 uczuć”. Tuż przed seansem wykorzystaliśmy moment, aby pospacerować wśród przepięknych kamieniczek toruńskiej Starówki.

Po seansie poszliśmy ponownie na Stare Miasto, a stamtąd pojechaliśmy do Fortu IV. Na miejscu czekał już na nas przewodnik, który oprowadził nas po forcie. Dzięki ciekawemu programowi oferowanemu przez organizatorów wzięliśmy też udział w podchodach, w które graliśmy po w/w obiekcie. Dzień zakończyliśmy zabawami integracyjnymi, prowadzonymi przez naszą przewodniczącą Alicję. Dzięki temu mogliśmy lepiej się poznać, zintegrować zespół klasowy i odpocząć po intensywnym, pełnym wrażeń dniu.

Następnego dnia czekała nas przygoda w „Centrum Nowoczesności – Młyn Wiedzy”, w czasie którego mieliśmy okazję poznać różne obszary wiedzy i uczestniczyć w nich w sposób interaktywny.

To był ostatni punkt programu naszego wyjazdu, który pozwolił nam na integrację zespołu i stanowił miłą chwilę wytchnienia od szkolnej codzienności.

Podczas wycieczki opiekowały się nami Panie: Agnieszka Narloch, Joanna Biesek oraz Olga Pankowska. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą organizację i doskonałą atmosferę podczas wspólnego wyjazdu.

Autor: Jakub Tyczyński

Skip to content