Aktualności

Wyniki konkursów przedmiotowych

1. W tegorocznym Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2017  najlepszy wynik w regionie słupskim w kategorii STUDENT uzyskał Adam Glaza uczeń klasy IId. Z naszej szkoły wzięło udział 31 uczniów. Wśród wyróżnionych znaleźli się również: Tomasz Stacherski, Krzysztof Warsiński,  Jagoda Kubiak.

2. Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym: Julia Tobolska została laureatką szczebla centralnego, zaś Natalia Czarnowska oraz Mikołaj Ossowski, Katarzyna Gregus, Agata Laska i Martyna Miszewska uzyskali tytuły finalistów szczebla centralnego. Rafał Michałowski  został finalistą szczebla okręgowego.

3. Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej, finalistami szczebla centralnego zostali: Natalia Czarnowska, Agata Laska, Katarzyna Gregus, Rafał Michałowski oraz Martyna Miszewska; finalistkami szczebla okręgowego zostały: Natalia Wirkus  oraz Julia Tobolska.

4. Olimpiada Wiedzy o Prawie, finalistką szczebla centralnego została Julia Tobolska. Katarzyna Gregus zajęła II, Natalia Czarnowska III, zaś Marta Jaracz  IV miejsce w województwie w etapie okręgowym.

5. Olimpiada Wiedzy o III RP, tytuły finalistów szczebla centralnego zdobyli: Julia Tobolska, Natalia Czarnowska, Mikołaj Ossowski, Agata Laska, Katarzyna Gregus oraz Rafał Michałowski. Finalistkami szczebla okręgowego zostały: Martyna Miszewska, Paulina Dyrka, a także Marta Jaracz.

6. Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie, finalistkami szczebla centralnego zostały: Agata Laska oraz Katarzyna Gregus.

7. Olimpiada Znajomości Afryki: Paulina Dyrka zajęła III, a Mikołaj Ossowski IV miejsce w województwie w etapie okręgowym.

8. Olimpiada Historyczna: Rafał Michałowski oraz Katarzyna Gregus uzyskali wysokie wyniki w II części zawodów okręgowych.

9. Czołowe miejsca w finałach Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym oraz Konkursie Polska w Unii zajęły: Agata Laska oraz Martyna Miszewska.

10. Ogólnopolska Olimpiada Ekologiczna organizowana przez LOP, do etapu centralnego przeszła Jagoda Kubiak.

11. Ogólnopolski Konkurs języka niemieckiego „Deutschland- Land Und Leute” organizowany przez Centrum Herdera  w Gdańsku, do półfinału przeszli: Katarzyna Gregus oraz Kacper Gbur.

12. Międzywojewódzki konkurs informatyczny „InfoSłupia” organizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Słupsku, Wojciech Wardyn  zajął IV miejsce w finale.

13. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski organizowany przez Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie, wyróżnienia na etapie powiatowym w kategorii: turniej recytatorski otrzymały: Melania Podolska oraz Paulina Dyrka.

14. Ogólnopolski konkurs muzyczny „Polska – moje miejsce, mój kraj” organizowany przez gdański oddział Solidarności, wyróżnienie dla Marty Wieczorkiewicz.

15. Międzyszkolny konkurs języka angielskiego „Dyktando o Pióro Filomaty” organizowany przez nasze liceum, II miejsce zajął Wiktor Cieśla, a wyróżnienie przypadło Julii Ślewickiej.

Skip to content