AktualnościSportSukcesy uczniówSukcesy uczniów

Wywalczony awans do finału wojewódzkiego!

13.04.22 w Chojnicach został rozegrany półfinał wojewódzki w piłce nożnej dziewcząt. O możliwość gry w finale walczyły trzy zespoły – z Kościerzyny, Starogardu Gdańskiego i Chojnic. Nasze miasto reprezentowały piłkarki Zespołu Szkół. Dziewczyny, które udowodniły swoje umiejętności grając na hali – gdzie pół roku temu awansowały do finału wojewódzkiego- na murawie zaprezentowały się tak samo dobrze. Wspaniała obrona uzupełniana przez równie sprawnie funkcjonującą ofensywę sprawiły, że nasze dziewczęta nie miały sobie równych. Na swoim terenie pokonały rywalki z Kościerzyny 3-1, a mecz ze Starogardem Gdańskim zakończyły z wynikiem 5-1! Już 21.04 zaprezentują swoje możliwości w finale wojewódzkim w Lęborku! Życzymy sukcesów.

Ł. Stanek

Skip to content