Aktualności

XVII Piknik Samorządowca

W dniu 25 maja już po raz siedemnasty samorządy uczniowskie Zespołu Szkół zorganizowały Piknik Samorządowca. Dzień w całości podporządkowany był pomysłom i kreatywności uczniów liceum i technikum. Wspólnie prowadząc imprezę przygotowali wiele atrakcji. Nie zabrakło okazji do wspólnej zabawy i ciekawego spędzenia czasu w szkole. Burmistrz Chojnic dr Arseniusz Finster przekazał przedstawicielom samorządów klucze do bram miasta. Obecni goście, przedstawiciele lokalnych samorządów i rad rodziców, wzięli udział w konkursie „Kocham Chojnice”. Turniej wiedzy był okazją do poznania ciekawostek na temat Chojnic. Rozpoznać należało również znanych Chojniczan np. Juliana Rydzkowskiego w którego wcielił się Damian Rzepiński. Wspólną zabawę kontynuowano pozostawiając scenę klasom pierwszym. Uczniowie przygotowali m. in. skecze, piosenki i pokazy zumby. Wyśmienity humor dopisywał przy rozstawionym ruszcie gdzie piekły się kiełbaski. Całość zakończył turniej siatkówki.
W trakcie pikniku rozstrzygnięty został konkurs pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Chojnickiego „Samorząd Uczniowski – Razem znaczy więcej!”
Nagrodzeni autorzy najlepszych prac:

Miejsce I
Weronika Wolska – Gimnazjum nr 2 w Chojnicach

Weronika Wolska Prezentacja

Miejsce II
Wiktoria Pawlikowska i Paulina Wojtalewicz – Gimnazjum nr 2 w Chojnicach

SAMORZĄD-UCZNIOWSKI-W.P-i-P.W.

Szymon Myszka i Michał Szczepański – Technikum im. Stefana Bieszka w Chojnicach

PrezentacjaTechnikumStefanaBieszka

Miejsce III
Amelia Neumann i Oliwia Ruziewicz – Gimnazjum nr 3 w Chojnicach

prezentacja O Ruziewicz A Neumann
Maksymilian Orlikowski i Paweł Kwasigroch – Gimnazjum nr 3 w Chojnicach

Samorząd Uczniowski P Kwasigroch M Orlikowski

Wyróżnienie
Jan Sosiński – Zespół Szkół nr 7 Szkoła Podstawowa

Nagrodzeni otrzymali dyplomy, smartwatch’e lub power banki.

Zwycięzcom gratulujemy!

 

 

Skip to content