XXVII „KWIETNIOWE SPOTKANIA Z POEZJĄ” 2018

Zapraszamy do udziału w XXVII „KWIETNIOWYM SPOTKANIU Z POEZJĄ” 2018. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów wszystkich klas gimnazjum oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Uczestnik Kwietniowych Spotkań z Poezją może wystąpić w następujących kategoriach:

1. KONKURS INTERPRETACJI:
    Uczestnik prezentuje – recytuje dwa utwory poetyckie (wykraczające poza program nauczania)
  2. POEZJA ŚPIEWANA:
    Uczestnicy prezentują dwa utwory dowolnych autorów (mile widziana jest twórczość własna, samodzielnie skomponowana muzyka, obowiązkowe wykonanie w języku polskim)
  3. SPOTKANIA TWÓRCÓW:
    Uczestnicy nadsyłają dwa własne wiersze lub dwa własne fragmenty prozy przepisane na komputerze (czcionka 12 i bez nazwiska autora. Dane autora podaje się na karcie zgłoszenia wypełnionej DRUKOWANYMI LITERAMI).

Każdy z uczestników może brać udział we wszystkich kategoriach.

WIĘCEJ INFORMACJI W ZAKŁADCE UCZNIOWIE/KONKURSY/KWIETNIOWE SPOTKANIA Z POEZJĄ/REGULAMIN