Aktualności

Zapraszamy na Drzwi Otwarte Szkoły

Zespół Szkół zaprasza w sobotę 19 marca wszystkich gimnazjalistów, ich rodziców i opiekunów na Drzwi Otwarte. Spotkanie rozpocznie się w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Filomatów Chojnickich w Chojnicach o godzinie 9.00. W programie przewidziana jest informacja o szkole, kierunkach kształcenia, możliwościach rozwijania zainteresowań i talentów pod kierunkiem doświadczonych nauczycieli. Opowiemy m.in., jak zdobyć indeks na studia już w pierwszej klasie, jak wygrać  wycieczkę zagraniczną, jak zaistnieć w chojnickich mediach, ujawniając swój talent dziennikarski. Ci, którzy przyjmą nasze zaproszenie, dowiedzą się od starszych kolegów, jak przyjemnie i pożytecznie spędzić czas wolny w murach naszej uczelni.
Zadbaj o swoją przyszłość! Przyjdź i sprawdź! Może to nasza szkoła jest szkoła Twoich marzeń!

1767

Skip to content