Aktualności

Zaproszenie na Kwietniowe Spotkania z Poezją

Zapraszamy na XXIX Kwietniowe Spotkania z Poezją. W środę 6 kwietnia i czwartek 7 kwietnia o godz. 17.00 spotkamy się na auli, żeby posłuchać poezji w wykonaniu uczestników konkursu, natomiast w piątek o tej samej porze będziemy mogli oklaskiwać laureatów tegorocznej edycji w czasie uroczystej gali. Tym, którzy nie będą mogli być z nami w tym dniu, polecamy relację na żywo /live w chojnice.tv, którą zobaczycie dzięki uprzejmości właściciela tej strony Pana Jerzego Erdmana.  Tu link do wydarzenia https://www.youtube.com/watch?v=3iq9MAqFV50
W tym roku w ramach imprez towarzyszących odbędą się dwa koncerty poezji śpiewanej, w których wystąpią dawni laureaci Kwietniowych Spotkań z Poezją- w środę Martyna Wacławska, Afrodyta Bochenek i Patryk Wrycza ze swoimi gośćmi, a w czwartek – Mateusz Górecki I Paweł Kiedrowski. 


Nie może Was zabraknąć. Wstęp wolny. 

„Kwietniowych…” dzień pierwszy (fotorelacja).

Skip to content