AktualnościSport

Zawody miejskie w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

22.03.2018 w hali sportowej ZS Chojnice odbyły się mecze fazy grupowej Miejskiej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły 3 zespoły : drużyna Zespołu Szkół, Technikum nr 2 oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Rozgrywki z przytupem otworzyły siatkarki z naszej szkoły. W dwóch prostych setach pokonały rywalki z ZSP2, nie pozwalając im na wyjście z 10 punktów w pierwszej części spotkania. Ostateczny wynik ZS Chojnice 2 – 0 ZSP2. W drugim meczu tego dnia popularna w naszej szkole drużyna UKS’u mierzyła się z uczennicami T2. Nasze ulubienice zdołały utrzymać zaangażowanie i skupienie i pewnie wygrały w dwóch setach.

Ostateczna klasyfikacja:

  1. ZS Chojnice
  2. Technikum nr 2
  3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

Skład drużyny : Michalina Szank, Magdalena Ejsmont, Weronika Czapiewska, Wiktoria Paluch, Zuzanna Kalla, Monika Bruska, Zuzanna Szczepańska, Weronika Wolska, Magda oraz Marta Lamczyk, Klaudia Zygmańska.

 

23.03.2018 rozegrany został etap miejski, w którym mierzyli się chłopcy. Oprócz zawodników UKS Ogólniak do gry dołączyły zespoły z Technikum nr 2 oraz II LO. W meczu otwarcia reprezentanci naszej szkoły stoczyli wyrównany pojedynek z T2. Gra punkt za punkt, gwarantowała olbrzymią dawkę emocji. Ostatecznie to chłopcy z UKS wznosili ręce w geście zwycięstwa. Wynik meczu ZS Chojnice 2- 0 T2. Po dłuższej przerwie potrzebnej na rozegranie spotkania II LO z T2 drużyna ZS Chojnice wrócili na parkiet. W meczu z „Nowym” postawili kropkę nad i pewnie wygrywając 2 sety, nie zostawiając żadnych wątpliwości kto tego dnia był najlepszy na placu gry.

Ostateczna klasyfikacja

  1. ZS Chojnice
  2. Technikum nr 2
  3. II Liceum Ogólnokształcące

Skład drużyny : Kacper Bronka, Szymon Bednarek, Jacek Paułbicki, Kacper Narloch, Nakielski Adrian, Michał Gunther, Hubert Bruski, Igor Mayer, Marcin Majkowski, Kamil Leszczyński, Mikołaj Gliszczyński, Patryk Block.

 

Skip to content