Działalność TPLO

Bal Filomatów 2013

19 stycznia 2013 roku odbył się 13 Bal Braci Filomackiej Chojnickiej Alma Mater  w restauracji Odejewscy w Nieżychowicach.  Uczestnikami zabawy, jak tradycja każe, byli absolwenci, nauczyciele, członkowie Towarzystwa Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego im. Filomatów Chojnickich. Bawiono się  przy rytmach „Duetu Pauliny i Łukasza”.
Zabawa była przednia i trwała prawie do rana. Tradycyjnie już po kilkudziesięciu minutach zabawy wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe zdjęcia: ogólne i stolikowe, a każda para monografię naszej szkoły z 2012 r. autorstwa Pawła Boczka i Bogdana Kuffla.
Były też podziękowania dla pań: Joanny Nowak za zorganizowanie kolejnego balu, Edyty Głomskiej za wersję angielską historii szkoły i pana Marka Hackerta za coroczne  fotograficzne dokumentowanie balu.

Większość zabawowiczów powiedziała sobie – do zobaczenia za rok.