Aktualna oferta LOWE (styczeń – grudzień 2021)

Serdecznie zapraszamy do udział w bezpłatnych kursach i szkoleniach ( stacjonarnie lub online; zależnie od obowiązujących przepisów i możliwości) .

Już od lutego przymierzamy się do rozpoczęcia kolejnego szkolenia z zakresu obsługi pakietu Office (Word, Excel, Power Point) oraz warsztatów kulturoznawstwa (tym razem w roli głównej – makrama).

Przygotowani jesteśmy także na uruchomienie szkolenia z zakresu E- platformy (Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej – ePUAP, Platforma Usług Elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych – PUE ZUS, portal obywatel.gov.pl, portal biznes.gov.pl.)

Poza tym w 2021 roku zapraszamy na:

– indywidualne konsultacje oraz warsztaty grupowe z doradcą zawodowym;

– warsztaty przedsiębiorczości;

– warsztaty „Techniki skutecznego poszukiwania pracy oraz aplikowania online z wykorzystaniem Internetu”,

– kursy językowe (język angielski, język niemiecki) – stacjonarne + e – learning

– kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy (zajęcia praktyczne oraz teoretyczne)

– kursy informatyczne (m.in. obsługa pakietu MS Office, podstawy pracy w sieci: e-bank, e-sklepy, promocja usług turystycznych w Internecie);

– kurs grafiki komputerowej;

– warsztaty zdrowego stylu życia;

– warsztaty kulturoznawstwa;

– Szkołę Rodzica – warsztaty grupowe i indywidualne;

– Warsztaty „Bezpieczeństwo w gospodarstwie domowym”.

Wszystkich chętnych prosimy o składanie Formularzy zgłoszeniowych:

– osobiście w sekretariacie Zespołu Szkół w Chojnicach lub elektronicznie na adres : lowe@zs-chojnice.pl lub szkola@zs-chojnice.pl

Zapraszamy,

Zespół LOWE Chojnice.

Programy kursów znajdują się w załącznikach. Liczba miejsc na poszczególne formy wsparcia jest ograniczona. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.
Zajęcia organizowane są zachowaniem reżimu sanitarnego.
Wszystkich chętny prosimy o składanie formularzy zgłoszeniowych osobiści w sekretariacie Zespołu Szkół w Chojnicach lub elektronicznie na adres : lowe@zs-chojnice.pl
Regulamin rekrutacji, formularz zgłoszeniowy, oświadczenie RODO znajdziecie Państwo w zakładce LOWE – rekrutacja.

Archiwalne

W styczniu zapraszamy na:

• Warsztaty kulturoznawcze – kolejna edycja

W grudniu zapraszamy na kursy on-line:

• Podstawy obsługi pakietu MS Office
  • E-platformy – kurs komputerowy

W grudniu zapraszamy również na warsztaty kulturoznawcze!(link)

Od października zapraszamy na następujące formy wsparcia :

• Kurs komputerowy – e-platformy
• Warsztaty zdrowego stylu życia
• Kurs podstawowy języka niemieckiego
• Kurs komputerowy – podstawy obsługi komputera