Sukcesy uczniów

Mamy już 16 kwalifikacji do etapów centralnych olimpiad!

Zakończyły się eliminacje okręgowe olimpiad związanych z przedmiotem wiedza o społeczeństwie. W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, mamy prawdziwy „wysyp” olimpijskich sukcesów.

Awans do etapów centralnych olimpiady uzyskali następujący uczniowie:

1) Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny krąg”- Monika Chmara, Karina Krzoska (obie IIIE, geo-wos) oraz Rafał Michałowski (IE, geo-wos)

2) Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym- Karina Krzoska, Monika Chmara, Paulina Sikorska (IIIE)

3) Olimpiada Wiedzy o IIIRP-  Karina Krzoska, Monika Chmara, Paulina Sikorska

4) Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej organizowana przez COPTIOSH w Białymstoku- Monika Chmara, Karina Krzoska, Marta Frymark (IIIE) Julia Tobolska (IIE, geo-wos)

5) Olimpiada Wiedzy o Prawie- Karina Krzoska, Paulina Sikorska

6) Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie- Monika Chmara

Grono zakwalifikowanych do finałów olimpiad może się jeszcze powiększyć. Czekamy bowiem na wyniki etapu okręgowego Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki. W tej olimpiadzie od trzech lat osiągamy znaczące sukcesy na etapie centralnym.

Sukces w etapach centralnych wyżej wymienionych olimpiad zapewnia uczniom studia na prestiżowych kierunkach renomowanych uczelni.

Opiekun merytoryczny Jacek Borzyszkowski