Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

Lp Prowadzący Rodzaj zajęcia Pn. Wt. Śr. Czw. Pt.
1. mgr Barton Brygida Pracownia sprzedaży – kl. III TH XI/2016 II/2017
2. mgr Błoniarz – Biesek Joanna Badminton    1510
3. mgr Borek Dorota Geografia – konsultacje maturalne 1420
4. mgr Borzyszkowski Jacek WOS – przygotowanie do olimpiad – kl. IIe i IIIe  1600 1600
5. mgr Buchwald Olgierd Zajęcia przygotowujące do matury 1335
6. mgr Frączek Lidia Nordic walking sobota  – 09:00
7. mgr Gemba Milena Koło PCK
8. mgr Glaza Joanna „Odyseja Umysłu” 1420
9. mgr Glaza Joanna Kółko polonistyczne – poziom rozszerzony 800
10. mgr Górna Beata Kółko wiedzy o krajach niemieckiego obszaru językowego 800
11. mgr inż. Gwarna Angelika Grafika komputerowa  710
12. mgr Hope-Szałwińska Monika „Gramatyka bez problemu” – kółko j. niemieckiego  800
13.  mgr Mynarczyk Dorota  Zajęcia dodatkowe dla klas pierwszych  1425
14. mgr Kaptur Dorota Chemia – zajęcia przygotowujące do matury       1430  
15. mgr Kędzierska Ewa Chemia – zajęcia wyrównawcze 1425
16. mgr Kiedrowska Joanna Przedmioty zawodowe – zajęcia wyrównawcze 1240
17. mgr Kosiedowska-Ordza Aleksandra Rachunkowość 1510
18. mgr Kowalska Justyna J. angielski – doskonalenie sprawności językowych 1240
19. mgr Kuffel Bogdan DKF – Dyskusyjny Klub Filmowy 1900
20. mgr Lietz-Trzcińska Joanna J. niemiecki – konsultacje dla maturzystów (p. rozszerzony)   1425      
21. mgr Loll Piotr Konsultacje przed maturą 1335IIIc

1425IIId

22. mgr Łosin Aleksandra Kółko teatralne 1335  1335
23. mgr Miszczuk Magdalena Kółko doskonalące umiejętności językowe   1510
24. mgr Narloch Agnieszka Matematyka – zajęcia rozwijające umiejętności dla kl. IIIb i IIIe 1240        
25. mgr Narloch Iwona Biologia – zajęcia dla maturzystów IIIc  800
26. mgr Oksentowicz Ewelina Matematyka – zajęcia wyrównawcze i rozwijające umiejętności  800  
27. mgr Pankowska Olga Zajęcia w przedszkolu – wolontariat 1400
28. mgr Pepliński Leszek J. polski – konsultacje przed maturą 1425
29. mgr Pietkiewicz-Freitag Aleksandra Geografia – zajęcia dla maturzystów         1230
30. mgr Sabatowska Monika J. angielski – zajęcia dla maturzystów 715
31. mgr Schulz Anna J. polski – zajęcia dla maturzystów p. rozszerzony 1240*

1510

32. mgr Sobieszczuk Sylwia Biologia – Zajęcia wyrównawcze  1420*
33. mgr Steinke Ewa j. angielski – przygotowanie do matury     700 700  
34. mgr Stanek Łukasz Piłka ręczna – chłopcy

Piłka nożna – chłopcy

 

1630

1510

 

35. mgr Stępień Gabriela J. polski – zajęcia dla maturzystów 1335
36. mgr Stępień Gabriela Kółko teatralne 1335 1335
37. mgr Szlanga Monika Piłka koszykowa – dziewczęta 1510
38. mgr Szulman Damian Kółko religijno – liturgiczne Zajęcia realizowane głównie  poza szkołą
39. mgr Szumska Grażyna Chór – zajęcia wokalne wg. potrzeb
40. mgr Szwarocka Elżbieta Kółko religijne „PAX ET BONUM” – wolontariat Zajęcia realizowane głównie w placówkach poza szkołą
41. mgr Tracz Danuta Przedmioty zawodowe – zajęcia przygotowujące do egzaminów 800
42. mgr inż. Witkiewicz Mirosław Fizyka – zajęcia utrwalające i rozszerzające wiedzę  710 710
43. mgr Wozińska Agnieszka  Zajęcia przygotowujące do zawodów w udzielani pierwszej pomocy Zajęcia realizowane według potrzeb
44. mgr Wróblewski Jarosław Lekkoatletyka

Koszykówka

                                                                  1500

                                                   1630

 

*co drugi tydzień