Prezydium

Prezydium – 2021/2022

Liceum:
 
Przewodnicząca: Anna Łangowska
Zastępca przewodniczącej: Małgorzata Szmaglińska
Sekretarz: Zuzanna Krysa i Karolina Lewińska
Skarbnik: Julia Leszczyńska
Rzecznik Praw Ucznia: Zuzanna Zura
Fotograf: Maja Gil
 
Opiekunowie: Joanna Błoniarz-Biesek i Paulina Gierszewska
 
Technikum:
 
Przewodnicząca SU – Alicja Pankau (kl. III TEg)
Z-ca Przewodnicącej SU – Oliwia Saternus (kl. III TE)
Skarbnik – Wiktoria Orlikowska (kl. III TIH)
Sekretarz – Alan Bluma (kl. II TIH)
Rzecznik Praw Ucznia – Hubert Zieliński (kl. III TIHg)
Fotograf: Iga Stoltmann (kl. III TIH)
 
Opiekun: Hanna Wodowska
 
 

Prezydium – 2019/2020 oraz 2020/2021

Opiekunowie:
Liceum: mgr Joanna Błoniarz Biesek, mgr Paulina Gierszewska
Technikum: mgr Hanna Wodowska

Liceum:
Mateusz Górecki 2B – przewodniczący
Nikodem Czajkowski 2C – zastępca przewodniczącego
Szymon Jawdyk 2E – rzecznik praw ucznia
Zuzanna Krysa 1A – sekretarz
Natalia Stoltman 2C – skarbnik, dekorator imprez
Wiktoria Zblewska 2C – zastępca sekretarza,fotograf

Technikum:
Przewodniczący: Eryk Frankenstein II ti
Zastępca: Damian Kosiedowski III ti
Sekretarz: Jakub Grochowski III ti
Skarbnik: Patrycja Baszyńska II te

Prezydium – 2018/2019

Opiekunowie:
Liceum: mgr Joanna Błoniarz Biesek, mgr Paulina Gierszewska
Technikum: mgr Hanna Wodowska

Liceum:
Przewodniczący: Agata Szymanowicz
Zastępca: Janusz Szudrowicz
Skarbnik: Adrian Nakielski
Sekretarz: Alicja Chamier Gliszczyńska, Michał Günther
Rzecznik Praw Ucznia: Katarzyna Orłowska, Krzysztof Bartela, Janusz Szudrowicz
Dekoratorzy imprez szkolnych: Agnieszka Czapiewska i Zuzanna Szczepańska
Fotograf: Magdalena Ejsmont.

Technikum:
Przewodniczący: Marta Mucha II te
Zastępca: Damian Kosiedowski II ti
Sekretarz: Wiktoria Zakrzewska I th
Skarbnik: Eryk Frankenstein I ti
Fotograf: Paweł Pawłowski IIte

Prezydium – 2017/2018

Opiekunowie:
Liceum: mgr Joanna Błoniarz Biesek, mgr Paulina Gierszewska
Technikum: mgr Hanna Wodowska

Liceum:
Przewodniczący: Michał Günther
Zastępca: Julia Sielska
Zastępca: Jarosław Piechowski
Skarbnik: Dominika Bronka
Sekretarz: Adrianna Ziółtkowska
Rzecznik Praw Ucznia:Weronika Zygmańska i Natalia Zynda
Dekoratorzy imprez szkolnych: Agnieszka Czapiewska i Anna Aubrecht- Prądzyńska
Fotograf: Magdalena Ejsmont.

Technikum:
Przewodniczący: Julia Mączyńska III te
Zastępca: Marta Mucha I te
Sekretarz: Kacper Kochański II ti
Skarbnik i fotograf: Michał Kostrzewski III ti

Skip to content