AktualnościSukcesy uczniówSukcesy uczniów

Stypendia Prezesa Rady Ministrów

Czworo uczniów Zespołu Szkół otrzymało w tym roku stypendia Prezesa Rady Ministrów. Uczniowie, którzy zostali wyróżnieni mogą pochwalić się nie tylko wysoką średnią ocen ale również sukcesami w olimpiadach i konkursach. Każdy z nich czynnie uczestniczy w życiu szkoły oraz cieszy się sympatią koleżanek i kolegów. To najważniejsze wyróżnienie za wysiłek włożony we własną edukację. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich

Marta Berent uczennica klasy 3e (średnia ocen 5,73)

Zuzanna Krysa uczennica klasy 2A (średnia ocen 5,60)

Technikum im. Stefana Bieszka

Oliwia Saternus uczennica klasy 2TE (średnia ocen 5,24)

Artur Sobkowiak uczeń klasy 3Ti (średnia ocen 5,40)

Skip to content