Aktualności

Jesteśmy najlepszą szkołą w klasyfikacji sportowej województwa pomorskiego!

Alicja Leszczyńska, Bartosz Krauze, Dawid Breszka, Jakub Grzelka, Aleksander Szyca wraz z nauczycielem Jarosławem Wróblewskim

Uczniowie Zespołu Szkół w Chojnicach odebrali w piątek 29.09.2017 nagrodę za zajęcie I miejsca we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Województwa Pomorskiego w roku 2016/2017. W gronie laureatów znalazło się 36 szkół, w tym również mistrzostwa sportowego. Nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce wyprzedzając Liceum Ogólnokształcące z Kościerzyny o 17,5 punktu. Jest to wspólny sukces wszystkich sportowców, którzy reprezentowali naszą szkołę oraz nauczycieli wychowania fizycznego. Gratulujemy wszystkim i życzymy równie znakomitych osiągnięć!

 

Link do klasyfikacji końcowej:  http://www.wszs.pomorze.pl/pliki/klasyfikacja_lic_2016_17.pdf

 

Skip to content