Koncert świąteczny

Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku, w którym uczniowie naszej szkoły organizują koncert świąteczny i wychodzi im to znakomicie! W piątek 17 grudnia w auli szkolnej odbył się występ z repertuarem kolęd i pastorałek. Każda z klas zarówno liceum, jak i technikum miała okazję być świadkiem przepięknej prezentacji powszechnie znanych utworów, to jest ,,Last Christmas”, “Cicha noc”, “All I want for Christmas”, czy “Tryumfy Króla Niebieskiego”. Dziękujemy artystom w składzie: Małgosia Szmaglińska (gitara), Cyryl Drążkowski (fortepian), Piotr Łangowski (tamburyn), Wiktoria Kupiecka, Zuzanna Rolbiecka, Marysia Cyborowska, Bartek Tesmer, Emilia Spisak, Sara Janikowska, którzy wprowadzili nas w cudowny, bożonarodzeniowy nastrój. Mamy nadzieję, że jak najszybciej będziemy mogli doświadczyć takich wrażeń ponownie! Przy okazji chcielibyśmy życzyć wszystkim: świętego w kominie, prezentów po szyję, zielonej choinki, prezentów trzy skrzynki. Wesołych Świąt!