LO MA NOWEGO PRZEWODNICZĄCEGO!

Dnia 10. październik a 2012 odbyły się wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
Początkowo kandydowało dwóch uczniów, jednak jeden z nich wycofał się. Na placu boju pozostał Patryk Zygmunt, uczeń klasy 2F.  Głosowanie odbyło się w nietypowy sposób, ponieważ nie głosowali wszyscy uczniowie, tylko przedstawiciele klas (trójki klasowe). Patryk otrzymał duży mandat zaufania, ponieważ uzyskał głosy przedstawicieli 16 klas na 20.  Patryk jest Naszym nowym Przewodniczącym.

Nowy Przewodniczący do Samorządu dobrał sobie osoby, które darzy wielkim zaufaniem i wie, że może na nie liczyć. Są to:
– Afrodyta Bochenek, 2F – zastępca Przewodniczącego
– Aneta Sulińska, 2F – sekretarka
– Magdalena Peplińska, 2F – sprawy finansowe
– Inga Dalmer, 2F – oprawa graficzna
– Patryk Sypniowski, 1G – oprawa graficzna
– Paulina Hoppe, 2F – fotograf

„Gdy głosujesz na Jimmy’ego nie marnujesz głosu swego!” – hasło wyborcze Patryka Zygmunta
Jednocześnie podkreślamy, że Samorząd tworzą WSZYSCY uczniowie, więc pamiętajcie, że wszyscy mają prawo angażować się w sprawy szkolne i przedkładać swoje pomysły Przewodniczącemu.