Pożegnanie absolwentów

W piątek, 27 kwietnia, 190 absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Filomatów Chojnickich po raz ostatni spotkało się w szkolnej auli. W czasie wyjątkowej uroczystości podsumowującej 3 – letni cykl nauki ciepłe słowa do kończących edukację uczniów skierowała dyrektor liceum p. Małgorzata Gierszewska, wicestarosta powiatu chojnickiego p. Marek Szczepański oraz przewodniczący Rady Rodziców p. Jerzy Świerczewski, a także, za pośrednictwem listu, st. wizytator p. Eugenia Granowska. W atmosferze wzruszeń i refleksji nad kończącym się czasem licealnej przygody absolwenci pożegnali swoich wychowawców, nauczycieli i społeczność licealną.

Jednak nie na długo, bo już w w piątek, 4 maja, rozpoczyna się przed nimi decydujący czas egzaminów maturalnych. Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia!