AktualnościSukcesy uczniów

Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego dla uczniów Technikum i Liceum

12 października 2023 r. o godzinie 15.00 w Centrum Nauk Technicznych w Chojnicach odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów, w ramach „Programów motywacyjnych dla uczniów pomorskich szkół zawodowych” oraz „Pomorskiego programu pomocy stypendialnej”. 

Z ogromną przyjemnością informujemy, że podczas tegorocznej uroczystości stypendia przyznane przez Marszałka Województwa Pomorskiego odebrało 22 uczniów naszego technikum – w ramach „Programów motywacyjnych”.  

Przypomnijmy, że stypendia przyznawane są za szczególne osiągnięcia w zakresie przedmiotów zawodowych. Nasi uczniowie wykazali się nie tylko wysoką średnią ocen z tych przedmiotów, ale także dodatkowymi osiągnięciami w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.  

Trzy uczennice Zespołu Szkół odebrały również stypendium przyznane w ramach „Pomorskiego programu pomocy stypendialnej” za wysokie wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.  

Gratulujemy;)  

Skip to content