AktualnościSukcesy uczniów

Szkolny konkursu „Pokaż nam język“

W dniach od 08.03. do 16.03.2016 odbył się etap szkolny konkursu języka niemieckiego i angielskiego „Pokaż nam język“ organizowanego przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdyni. Temat przewodni tegorocznej odsłony konkursu to: „Bliżej czy dalej od siebie – rola wirtualnego świata w komunikacji międzyludzkiej”. Konkurs ten co roku cieszy się dużą popularnością wśród uczniów naszej szkoły. Z języka niemieckiego wzięło udział 14 uczniów, a najlepszy wyniki uzyskali exe-quo Kacper Rozek z klasy Ie, Remigiusz Trawicki z klasy IIe oraz Aneta Pluto-Prądzyńska z klasy IIa. Z języka angielskiego wzięło udział 18 uczniów. Najlepszy wynik uzyskała Joanna Warnke z klasy IIa. Gratulujemy!!!
Jednocześnie zapraszamy też wszystkich chętnych do udziału już 19 kwietnia w naszej szkole w I Powiatowym konkursie realioznawczym języka niemieckiego: „Moje spotkanie z kulturą krajów niemieckojęzycznych”.

Skip to content