Aktualności

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO LO

7 października 2016 roku w auli Zespołu Szkół odbyła się debata kandydatów do nowego SU. Udział w niej wzięli: Julia Jamrozik z klasy IIC, Daniel Szumacher z klasy IID i Kacper Rozek z klasy IIE. W pierwszym tygodniu października, w ramach kampanii przedwyborczej rozwieszali plakaty i rozmawiali z uczniami w czasie przerw. Podczas debaty przedstawili swój program wyborczy i odpowiadali na zadawane pytania.

11 października 2016 w Klubie Pod Budą odbyły się wybory do SU.
Wyniki:
– uprawnionych do głosowania 536
– oddanych głosów 439
– głosy nieważne 38
Ilość głosów oddanych na poszczególnych kandydatów:
– Daniel Szumacher 181
– Julia Jamrozik 130
– Kacper Rozek 90


18 października 2016 odbyło się przekazanie władz nowemu SU. Opiekun SU, Pani Joanna Biesek i Pan Dyrektor Olgierd Buchwald podziękowali ustępującemu Prezydium za ogromne zaangażowanie w prace na rzecz szkoły i serdeczną atmosferę, a uczniowie podziękowali za wspieranie ich działalności.

21 października 2016 odbyło się pierwsze zebranie nowego SU z przedstawicielami klas, podczas którego przedstawiono skład Prezydium.
Przewodniczący: Daniel Szumacher
Zastępcy: Julia Jamrozik, Kacper Rozek
Sekretarz: Marta Pestka
Skarbnik: Julia Świerczewska
Rzecznicy Praw Ucznia: Emilia Spichalska, Bartosz Ważyński
Postanowiono reaktywować gazetkę szkolną „Owca”, której redaktorem naczelnym została Dominika Sajnaj.
Nowemu Samorządowi życzymy spełnienia obietnic wyborczych i satysfakcji z pracy.

Skip to content