Czerwcowe wędrówki

Uczniowie klas I b i III b mieli okazję wziąć udział w ciekawych wycieczkach klasowych. Celem obu wypraw był Toruń. Młodzi odkrywcy uczestniczyli w warsztatach chemicznych w Centrum Chemii w Małej Skali. Ćwiczenia laboratoryjne poprowadzone przez Panów Piotra i Łukasza pozwoliły zgłębić tajniki chemii i dały możliwość zastosowania teorii chemicznej w praktyce. Uczniowie klasy pierwszej byli również w Planetarium, gdzie obejrzeli seans traktujący o zorzy polarnej. Klasą III b (14.06.2023 r.) opiekowały się Panie: Dorota Kaptur, Sylwia Sobieszczuk i Monika Hope-Szałwińska. Uczniów klasy I b (16.06.2023 r.) wzięły pod swoje skrzydła Panie: Sylwia Sobieszczuk, Aleksandra Pietkiewicz-Freitag i Agnieszka Narloch.