Aktualności

Drzwi Otwarte

Dnia 6 kwietnia w szkole odbyły się Drzwi Otwarte, a tematem przewodnim były „Podróże w czasie”. Ósmoklasiści powitani zostali programem artystycznym w wykonaniu Marysi Cyborowskiej, Wiktorii Kupieckiej, Ani Zbielskiej oraz Pana Leszka Peplińskiego. Wystąpiła też grupa teatralna „Petrykora’ w spektaklu „Dom na granicy” wg. Sławomira Mrożka. Uczniowie zajmowali się również oprowadzeniem w grupach tematycznych: Dinozaury -Księżniczki i Rycerze -1670 -Lata 20′ -Lata 80′ -Starożytny Egipt -Przyszłość. Samorządy Uczniowskie zadbały także o piękne udekorowanie szkoły, tak aby podróż w czasie była pełna wrażeń. Odwiedzający szkołę ósmoklasiści, a także ich rodzice mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną oraz poznać przyszłych nauczycieli. Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Drzwi Otwartych serdecznie gratulujemy!

Skip to content