Aktualności

Powiatowe Targi Edukacji i Kariery

Dnia 16 kwietnia w Hali Widowisko – Sportowej w Chojnicach miały miejsce Targi Edukacji i Kariery. Przedstawione oferty były skierowane do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych.
Ósmoklasiści z powiatu chojnickiego zostali powitani występem artystycznym przygotowanym przez uczniów naszego liceum – Marysię Cyborowską i Cyryla Drążkowskiego.
W tegorocznej edycji targów Filomatów, pod opieką p. Doroty Borek oraz p. Agnieszki Pałubickiej reprezentowali uczniowie z profilu POL – HIST, POL – BIOL, GEO – WOS, a także samorząd uczniowski. Technikum reprezentowali informatycy i ekonomiści pod opieką p. Sylwii Błocińskiej i p. Angeliki Gwarnej.
Przedstawiciele poszczególnych klas mieli możliwość przybliżenia młodszym kolegom oferty edukacyjnej szkoły. Przygotowane przez nas stanowisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też licealiści oraz technicy mieli trudne zadanie, ponieważ spadł na nich grad różnorodnych pytań. Nasza młodzież wywiązała się ze swojego zadania wzorowo.
Dziękujemy za możliwość zaprezentowania oferty naszej szkoły. Do zobaczenia za rok!

A.P.

Skip to content