AktualnościSukcesy uczniów

Jesteśmy z Was dumni!

7 kwietnia Stowarzyszenie Edukacyjno- Oświatowe COPTIOSH przedstawiło najnowszy Ogólnopolski Ranking Olimpijski. Obejmuje on zestawienie sukcesów w olimpiadach społeczno- prawnych rozegranych w Polsce w poprzednim roku szkolnym.

Z ogromną radością informujemy, że mamy w naszej szkole „platynową drużynę” która zapewniła LO Filomatów Chojnickich w najnowszym Rankingu I MIEJSCE W POLSCE oraz status PLATYNOWEJ EUROPEJSKIEJ SZKOŁY PRAWORZĄDNOŚCI RP roku 2020.

Znaleźliśmy się w doborowym towarzystwie najlepszych liceów z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Torunia, Szczecina, Białegostoku…

Oto wszyscy autorzy tego historycznego sukcesu, ubiegłoroczni olimpijczycy  szczebla centralnego olimpiad społeczno- prawnych (wszyscy geo-wos):

KASIA ORŁOWSKA, MARTA BERENT, KRZYSZTOF BARTELA, KONRAD RUDNIK, PIOTR WALCZAK, MICHALINA KOCZARA (absolwentka), JULIA PIESIK, MONIKA BRUSKA, SYLWESTER BANASZAK, ADRIANNA ZIÓŁTKOWSKA, ZUZANNA WIECZOREK, JANUSZ SZUDROWICZ.

Dziękujemy 

W najnowszym rankingu znalazło się 158 szkół ponadpodstawowych z Polski, które miały co najmniej jednego uczestnika w etapie centralnym olimpiady społeczno- prawnej. Warto dodać, że samych liceów w Polsce jest około 3,5 tysiąca.

Więcej informacji pod linkiem:

https://coptiosh.eu/IX-Ranking-2020-za-rok-szk-2018-19_1020.html

Opiekunem olimpijczyków jest Pan Jacek Borzyszkowski

Skip to content