AktualnościSukcesy uczniów

Namalowały miejsce, w którym lubią się uczyć i wygrały konkurs

Dnia 14 czerwca podano wyniki szkolnego konkursu plastycznego pt. „Jak się uczyć, to właśnie tutaj”.

Konkurs zorganizowały polonistki p. Anna Schulz i p. Joanna Glaza. Jego celem było uaktywnienie uczniów uzdolnionych artystycznie i sprowokowanie do zilustrowania miejsca, które sprzyja nauce., z wykorzystaniem ulubionej techniki. Spośród dostarczonych prac jury wybrało najciekawsze i najlepsze. Pierwsze miejsce zajęła Julia Miszewska z klasy II E, drugie Kazimiera Śpiołek, a trzecie Marta Marks – obie uczennice z klasy I B.

Wręczając nagrody, pani dyrektor Małgorzata Gierszewska zaproponowała laureatkom przygotowanie wystawy ich prac w auli szkoły w następnym roku szkolnym.

Gratulujemy nagrodzonym i  życzymy aktywności twórczej w czasie wakacji.

Skip to content