Aktualności

Odyseusze o swojej podróży na finały światowe do USA – Odyseja Umysłu

Wyjazd do USA to jedna z największych przygód w naszym życiu. Pierwszy raz mieliśmy szansę zwiedzić ten kraj, a przy tym w czasie konkursu „Odysei umysłu” poznać ludzi z całego świata i dowiedzieć się, jak wygląda życie po innej stronie globu.
Udało nam się także w trakcie podróży zwiedzić  Chicago oraz  obejrzeć wodospad Niagara.
Oczywiście większość czasu spędziliśmy w campusie w Michigan State University, gdzie odbywały się światowe finały „Odysei  umysłu”. Wzięliśmy tam udział między innymi w pokazie NASA oraz Festiwalu Kreatywności. W konkursie zajęliśmy  siódme miejsce wśród wszystkich drużyn z naszego problemu i grupy wiekowej, a  biorąc pod uwagę tylko Europę zajęliśmy drugie miejsce. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku, ponieważ różnice między punktami były niewielkie. Cieszymy się, że mogliśmy przeżyć taką przygodę. Z pewnością każdego z nas czegoś ona nauczyła.

W przyszłym roku znowu spróbujemy swoich sił w kolejnej części „Odysei umysłu”.

Skip to content