Aktualności

Przedstawienie muzyczne Wodewil Warszawski

W piątek 12 marca w auli naszej szkoły odbyła się premiera sztuki pt. „Wodewil warszawski” autorstwa Zdzisława Gozdawy i Wacława Stępienia. Pomysłem przygotowania spektaklu zaraziła nas (wykonawców i opiekunów – A.Łosin, W.Szydeł i J.Glazę) pani Grażyna Szumska. Forma okazała się atrakcyjna – połączenie komedii z piosenkami.

Na castingu trzeba było spośród chętnych wybrać tych, którzy mają zarówno predyspozycje sceniczne, jak i umiejętności wokalne. Na szczęście w naszej szkole nie brakuje talentów, które szlifowane przez cztery miesiące rozbłysły w świetle reflektorów na uroczystości z okazji obchodów dziesięciolecia działalności Towarzystwa Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego. Nigdy nie zapomnimy oklasków, które towarzyszyły spektaklom przedpremierowym jak i samej premierze.

Joanna Glaza

Skip to content