Aktualności

Wycieczka do Gdyni

7 grudnia uczniowie klasy 1d i 1e LO wybrali się wraz z opiekunami na wycieczkę do Gdyni.

Najpierw spędziliśmy godzinę w galerii Riviera, a potem pojechaliśmy do Centrum Nauki EXPERYMENT. Między innymi odwiedzaliśmy stanowiska modeli anatomicznych, odzwierciedlających zjawiska z zakresu zdrowia przez co przekaz ten dobrze zapadł w naszą pamięć. Prezentacja wiedzy o nas samych poszerzyła horyzonty wiedzy nie tylko z biologii, lecz także zwróciła naszą uwagę na szczegóły, które potrafią umykać w życiu codziennym, a które mają wpływ na stan naszego zdrowia.

Po dwóch godzinach dobrej zabawy przeszliśmy się po Skwerze Kościuszki w Gdyni. Wycieczka zakończyła się wizytą w długo oczekiwanym JUMPCITY, gdzie mogliśmy wyładować całą swoją energię. Wyjazd wszystkim bardzo się podobał, a my mieliśmy okazję do nawiązania nowych kontaktów i lepszego poznania się.

Skip to content