Aktualności

JESIENNE FIGLE KLAS PIERWSZYCH!

Dnia 17 listopada, w piątek, klasy pierwsze Zespołu Szkół w Chojnicach, uczestniczyły w tegorocznych figlikach, przygotowanych z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego. Motywem przewodnim imprezy były lata ’70- wiele osób starannie przygotowało swoje stylizacje i dodatki, które szokowały każdego swoją niecodziennością i pomysłem. Winylowe płyty oraz goździki jeszcze bardziej utwierdziły uczniów w przekonaniu, że nie zawsze trzeba pędzić za zmieniającymi się trendami- przecież równie dobrze można się bawić do starszych kawałków! Ścisk na parkiecie tylko to potwierdził.

Nasi uczniowie mieli także możliwość zrobienia sobie zdjęć na ściance, przygotowanej przy współpracy z pracownią dekoratorską „Aby móc piękniej żyć”. Królem figlików został Tomasz Szmagliński, natomiast królową- Magda Ejsmont.

Podczas piątkowego wieczoru odbył się konkurs teledysków, który został przeprowadzony w formie scenki kabaretowej. Zostanie on rozstrzygnięty w piątek 24.11.

SU raz jeszcze dziękuje za wszelką pomoc, a załodze z Tawerny Żeglarskiej „Buchta” za świetną obsługę.

Najedzeni, wybawieni i pełni energii, wracamy do obowiązków szkolnych.

 

Skip to content