Aktualności

Kolejne sukcesy naszych drużyn

17.11[czwartek] w sali sportowej naszej szkoły rozegrano turniej piłki ręcznej dziewcząt. Reprezentantki Zespołu Szkół pokonały rywalki i pewnie awansowały do etapu powiatowego, który zostanie rozegrany w Czersku 24.11.16r. Niezawodnego wsparcia Naszym Dziewczętom udzielił Klub Kibica.
W poniedziałek 21.11.br w hali Parku Wodnego w Chojnicach odbyły się rozgrywki powiatowego etapu turnieju futsalu chłopców. Drużyna reprezentująca naszą szkołę ponownie okazała się nie do zatrzymania remisując z ZSZ nr 2 3:3, a następnie rozgromiła ZSP w Malachinie 9:1 i awansowała do etapu wojewódzkiego rozgrywek, który odbędzie się 01.12.16r. Gardeł i rąk na trybunach nie oszczędzali tradycyjnie członkowie Klubu Kibica, którzy byli kolejnym zawodnikiem na parkiecie.
Gratulujemy sukcesu zawodnikom, trenerom i kibicom i dziękujemy za wsparcie wszystkim życzliwym osobom.
Opiekunami byli Monika Szlanga, Jarosław Wróblewski, Krzysztof Bigus
Skip to content