AktualnościSukcesy uczniówSukcesy uczniów

LO Filomatów Chojnickich drugą szkołą w Polsce!

Z ogromną radością informujemy o decyzji Wysokiej Kapituły X Ogólnopolskiego Rankingu Olimpijskiego Europejskich Szkół Praworządności RP.

LO Filomatów Chojnickich dzięki licznym sukcesom w etapach centralnych olimpiad społeczno- prawnych zajęło w X Ogólnopolskim Rankingu Olimpijskim Europejskich Szkół Praworządności II miejsce w Polsce i uzyskało status PLATYNOWEJ EUROPEJSKIEJ SZKOŁY PRAWORZĄDNOŚCI RP w 2021 r.

Taki status uzyskało 11 szkół w Polsce. Ranking obejmuje 12 olimpiad społeczno- prawnych, które rozegrano w 2020 roku. Znalazły się w nim 264 szkoły (spośród kilku tysięcy szkół ponadpodstawowych w naszym kraju), które miały co najmniej jednego uczestnika szczebla centralnego w olimpiadzie społeczno- prawnej. https://coptiosh.eu/X-Ranking-2021-za-rok-szkolny-2019-20_1156.html https://coptiosh.eu/Ranking-Olimpijski_4.html

Serdecznie dziękujemy autorom tego sukcesu. Oto oni:

Katarzyna Orłowska, Krzysztof Bartela, Piotr Walczak, Sylwester Banaszak, Anna Frymark, Konrad Rudnik (absolwenci klasy geo-wos w 2020 roku), Marta Berent, Jeremi Mrówczyński, Julia Piesik, Natalia Skórczewska, Martyna Kosecka, Bartłomiej Kosiedowski (wszyscy IIIE, geo-wos), Wiktoria Tandecka (IICg, pol-biol), Agata Wodowska, Zuzanna Machalewska oraz Tomasz Rybarczyk (wszyscy IIE, geo-wos)

Opiekun koła olimpijskiego Jacek Borzyszkowski

Skip to content