Aktualności

Spotkanie z Mikołajem w ZSS w Chojnicach

W środę 10.12.2014 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach odbyło się Spotkanie Mikołajkowe na które przybyli uczniowie, którzy na co dzień uczą się w domu. Pojawili się wraz ze swoimi rodzicami, opiekunami, nauczycielami. Rozpoczęcie uroczystości zaczęło się od wspólnego powitania gości oraz przedstawienia teatrzyku przez koleżanki i kolegów ze starszych klas o zakatarzonym Świętym Mikołaju. Następnie był wspólny poczęstunek, śpiewy i pląsy przy muzyce. Były także zabawy z balonami, z kolorową chustką. Nie zabrakło także konkursu przygotowanego specjalnie dla rodziców – trzy grupy na wyścigi sklejały papierowe łańcuchy. Istniała także okazja, by każdy mógł ozdobić ciastka, bombkę, wykonać pajacyka, poskakać na materacach pod okiem nauczyciela – rehabilitanta. Wyczekiwaną atrakcją tego spotkania była wizyta Św. Mikołaja, który obdarzył wszystkie dzieci prezentami .

 

Do zorganizowania tej uroczystości przyczyniły się: Zespół Szkół Specjalnych w Chojnicach oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Chojnicach „RAZEM” przy wykorzystaniu środków z PEFRONu .

 

Dodatkową pomocą była grupa siedmiorga wolontariuszy ( Robert Narloch, Kinga Swakowska, Małgorzata Rudnik, Agata Wałdoch, Katarzyna Piechowska, Angelika Rudnik, Patrycja Lenc) z Zespołu Szkół w Chojnicach na Nowym Mieście wraz z opiekunem Katarzyną Łosin.

 

Skip to content