Aktualności

Stypendia Ministra Edukacji Narodowej

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło właśnie listę stypendystów MEN. Z ogromną radością informujemy, że w gronie nagrodzonych znaleźli się Marta Berent oraz Jeremi Mrówczyński (oboje IIIE, geo-wos).

Stypendia Ministra Edukacji Narodowej przyznaje się przede wszystkim za sukcesy na szczeblu centralnym olimpiad przedmiotowych (zwalniających z matury), olimpiadach międzynarodowych.

W województwie pomorskim w gronie wyróżnionych tymi stypendiami znaleźli się uczniowie lub absolwenci ośmiu liceów. Tylko trzy spośród najlepszych trójmiejskich liceów miały większą od naszej szkoły liczbę stypendystów MEN.

Marta i Jeremi to kolejni stypendyści MEN z naszej szkoły. W ostatnich latach po te stypendia sięgali: Karina Krzoska (dwukrotnie), Monika Jakubek oraz Monika Chmara (wszyscy to absolwenci klas geo-wos).

Opiekunem stypendystów jest p. Jacek Borzyszkowski

Skip to content