AktualnościSportSukcesy uczniówSukcesy uczniów

Sukces sportowy Zespołu Szkół

Początek roku szkolnego to idealna okazja do podsumowania rywalizacji sportowej szkół ponadpodstawowych. W tym celu Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy zorganizował galę nagradzającą wyróżniające się szkoły. Zespół Szkół zakończył rok szkolny 2022/23 na drugim miejscu. Tak wysoka lokata była zasługą ciężkiej pracy włożonej przez trenerów i reprezentantów ZS w Chojnicach w przygotowania do zawodów z cyklu Licealiady. Nasi koledzy rywalizowali ze szkołami z województwa pomorskiego w blisko dwudziestu dyscyplinach- niejednokrotnie wychodząc z tych spotkań zwycięsko. Sportowych emocji dostarczali nam lekkoatleci, piłkarze i piłkarki nożne. Nie zawodzili piłkarze ręczni, koszykarze i siatkarze. Wysokie miejsca na podium zajmowali też nasi tenisiści stołowi i szachiści. To dzięki ich zaangażowaniu i poświęceniu mogliśmy cieszyć się z triumfów Zespołu Szkół. Serdecznie gratulujemy i już dziś mocno zaciskamy kciuki aby bieżący rok szkolny zakończył się podobnym sukcesem ! J

Skip to content