Aktualności

Z odwiedzinami w Domu Dziecka w Człuchowie

8 grudnia wolontariusze Zespołu Szkół odwiedzili mieszkańców Domu Dziecka w Człuchowie. Ze zbiórki za ciasteczka i ciasta zakupili dla dzieci i młodzieży skarpetki, ubranka dla najmłodszej wychowanki oraz czekolady. Wspólnie z p. Anitą Milka do Człuchowa udało się 5 wolontariuszek z klas: 1 C, 1 TE, 3 A, 3 D, 3 TE. Pomimo siarczystego mrozu wszystkim dopisywały humory i dobry nastrój. Na pamiątkę spotkania otrzymaliśmy także mały prezent – misia. Otrzymaliśmy też zaproszenie na dłuższe spotkanie w przyszłym semestrze, kiedy będzie cieplej i pozwolą na to warunki (nie będzie obostrzeń spowodowanych Covid -19). Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Razem na Święta”. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom prezentów, którzy nas wspomogli (także nauczycielom) oraz wszystkim wolontariuszom, którzy sprawili, że ten dzień był piękny i miły dla wychowanków i pracowników człuchowskiej placówki. #RazemNaŚwieta

Skip to content