AktualnościSport

Finał Licealiady w lekkej atletyce

19.09.2023 r. w Bełchatowie odbył się finał licealiady w lekkiej atletyce. Impreza ta otwierała zmagania sportowe w bieżącym roku szkolnym. Do rywalizacji o najwyższe w Polsce laury, stanęła reprezentacja żeńska Zespołu Szkół w Chojnicach. Celem drużyny było poprawienie zeszłorocznego wyniku. Atleci z całego kraju rywalizowali w konkurencjach sprinterskich, wytrzymałościowych, skocznościowych i miotanych. Naszym koleżankom udało się wywalczyć 3 medale – w biegu na 200m. triumfowała Natalia Olkowska, w sztafecie 4x100m – na 3 miejscu uplasowały się – Natalia Olkowska, Nadia Kiedrowicz, Hanna Skwierawska i Patrycja Żychska, również 3 miejsce w pchnięciu kulą udało się wywalczyć Martynie Osowskiej.

Drużyna naszej szkoły w klasyfikacji końcowej zajęła 4 miejsce- poprawiając ubiegłoroczny wynik.

Serdeczne gratulacje dla zawodników i trenera.

Skip to content