Aktualności

Finał ligi lekkoatletycznej

20.09.22 w Kołobrzegu odbyły się ogólnopolskie finały szkolnej ligi lekkoatletycznej. Impreza ta inaugurowała zmagania sportowców z naszej szkoły. Reprezentanci Zespołu Szkół w Chojnicach mieli okazję mierzyć się z najlepszymi lekkoatletami z całego kraju. Miotacze, skoczkowie, sprinterzy i biegacze dystansów średnich starali się zaprezentować z jak najlepszej strony. W wielu przypadkach okazywali się skuteczni, zajmując miejsca na podium. Indywidualne sukcesy naszych lekkoatletów przekładały się na świetne wyniki całego zespołu. Ostatecznie drużyna dziewcząt zajęła 5 miejsce. Chłopcy natomiast, uplasowali się na miejscu 7.

Serdecznie gratulujemy sukcesów całemu zespołowi! Życzymy jak najlepszych wyników w nadchodzących rozgrywkach z cyklu Licealiady.

Skip to content