Aktualności

INFORMATYCY na Politechnice Gdańskiej

 

Uczniowie Technikum Informatycznego wybrali się wizytą na Dzień Otwarty Politechniki Gdańskiej. Pracownicy i studenci zaprezentowali szerszemu gronu wszystko to, czym Uczelnia może się szczycić — wspaniałą zabudowę kampusu, nowoczesne laboratoria, a przede wszystkim naukę na najwyższym poziomie.

Celem dnia spędzonego w murach Politechniki Gdańskiej było pozbycie się niepotrzebnych obaw i przekonanie się, że studia techniczne to mądry i ciekawy wybór. Czas przeznaczony na zwiedzanie kampusu poświęciliśmy Wydziałowi Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki. Czekały tu na nas atrakcje jakie jak: wykłady, pokazy, prezentacje, ćwiczenia, zwiedzanie laboratoriów oraz spotkania z Dziekanami i studentami. Prezentowane były też nowe kierunki studiów.

Organizatorzy starali się zrobić wszystko, aby rozbudzi w odwiedzających naukowe pasje oraz aby wielu z nich zechciało powrócić  na uczelnie — tym razem w roli nowo przyjętych studentów.

Skip to content